BODYLINE - unikāls produkts notievēšanai!
 
AKCIJA!
 
Kontakti. Pasūtīt.
 
 
 


 NEPALAID GARĀM!!!
НЕ УПУСТИ!!!
Super atlaide
Bezmaksas!
Pasākumi!
WWW.GOLD.HUG.LV
Zelts un nauda!
 
 
.
 
BODYLINE - unikāls produkts svara regulācijai!
 
BODYLINE - notievet, nomest lieko svaruBodyline ir pilnīgi dabisks produkts - tas satur septiņas dabīgas augu sastāvdaļas, kas palīdz sadedzināt taukus, uzlabo termoģenēzi, dod enerģiju, regulē tauku uzsūkšanās procesus un arī palīdz samazināt holesterīna līmeni.
Tas ir radīts no dabīgiem augu ekstraktiem un efekts ir jūtams jau no pirmās lietošanas reizes!
To ir vērts lietot arī cilvēkiem, kuriem nav nekādu svara problēmu. Bodyline viņiem uzlabos vielmaiņas procesus, un, kas nav mazāk svarīgi, tas palīdzēs viņiem izvēlēties veselīgāku pārtiku, ievērot pareizākus ēšanas paradumus, pazudīs vēlme uzkost un lietot neveselīgus pārtikas produktus.
Dažas no sastāvdaļām:
- Indijas lotosa (sauc arī par riekstu lotosu un savādāk) lapu ekstrakts (parasti tiek lietots tādām problēmām, kā infarkts, diareja, vertigo u.c., satur daudz vērtīgas lietas ieskaitot flavonoīdus un citas),
- Attīrītas Kokas koku lapas (šo ingredientu arī izmanto CocaCola sava dzēriena ražošanai), kas satur vērtīgus alkoloīdus, kas palīdz regulēt svaru un uzturēt veselību labā stāvoklī,
- Zaļās tējas ekstrakts, kam ir ļoti daudz labas īpašības
un citi dabiski ingredienti.
Lietojot Bodyline pēc 40-50 minūtēm pazeminās apetīte, un gandrīz pilnīgi pazūd jebkāda vēlme našķēties, uzkost visādus saldumus un citas nevajadzīgas lietas. Bet tas nenomāc dabisko vēlmi pēc uztura, – tas regulē šo vēlmi, lai tā būtu tieši tāda, kāda tā organismam ir optimāla un nepieciešama.
Atšķirībā no ierastajiem svara kontroles produktiem BODYLINE ir vienīgais produkts, kas iedarbojas gan uz prātu, gan ķermeni, palīdzot kontrolēt un samazināt atkarību no ēšanas un ēdieniem, manīt nepareizus ēšanas paradumus, un papildus tam uzlabo vielmaiņu un gremošanas procesus.
Ir zināms, ka daudzas uzkodas ar nodomu ir veidotas tā, lai izraisītu atkarību. Čipsi, cepumi un tam līdzīgi produkti – apvienojot saldo un sāļo garšu, pievienojot garšas pastiprinātājus un citas papildvielas – tie rada vēlmi tos ēst un ēst vēl. Paņemot vienu cepumu pēc brīža redzat, ka visa paka jau nemanot apēsta! Vai tad tā nav? Tas nozīmē, ka pārtikas sastāvdaļas iedarbojas uz organismu, garšas kairinājums iedarbojas uz smadzenēm radot ražotājfirmām vajadzīgo atbildes reakciju – nepārtrauktu vēlmi kaut ko ēst, uzkost un našķēties, pat ja mūsu organismam tas absolūti nav nepieciešams un mums nav nekādas bada sajūtas. Kāpēc gan lai ēdiens nevarētu iedarboties tieši pretēji? Vai tad nevar iedarboties ar pārtiku uz organismu un smadzenēm tieši tādā veidā, lai pazeminātos vēlme uzkost? VAR!
Bodyline ir revolucionārs produkts, kuram ir tāds speciāli izveidots noteiktu sastāvdaļu maisījums atbilstošās proporcijās, ka tas dabiskā veidā pazemina vēlmi pēc uzkodām un našķiem starp ēdienreizēm. Organisms vairs netiek mānīts, bet pats pilnībā apzinās savu esošo reālo sajūtu – grib tas kaut ko ēst vai negrib. Bodyline rada sāta sajūtu, ja tiešām organisms nevēlas ēst. Jūs nekad vairs nepārēdīsities, ēdīsiet mazāk un Jums pietiks ar nelielām ēdiena porcijām. Bet tas nekādā gadījumā nenomāc ēstgribu, bet to normalizē, ja organismam tiešām dabiski ir nepieciešams uzturs.
Tāpēc, šis produkts var pat noderēt cilvēkiem, kuriem nepieciešams noregulēt svaru, ja tas ir pazemināts.
Šobrīd Bodyline produktam ir pieejami divi veidi – rīta Bodyline (sarkanās kapsulās) un vakara Bodyline (zaļās kapsulās).
Tas ir ļoti ērti, jo ir iespēja pieskaņot produktu tā lietošanas laikam un gūt papildu pozitīvu iedarbību!
Atsauksmes liecina, ka, ja rīta Bodyline (AM Bodyline) lieto no rīta tukšā dūšā, tad jau pēc dažām minūtēm cilvēki sajūt enerģijas pieplūdumu, labu noskaņojumu, uztveres asuma pieaugumu un pēc 30 minūtēm parādās labsajūta, kas turpinās visas dienas laikā. Tas rada miera, pārliecinātības un stabilitātes izjūtu.
Vakara Bodyline (PM Bodyline) savukārt iedarbojas nomierinoši, mazina smadzeņu aktivitāti, palīdz relaksēties un mazina stresu. Vakarā ir vieglāk iemigt un Jūs turpināsiet zaudēt svaru, kamēr Jūs guļat! Palielinās miega efektivitāte, no rīta pamodīsieties labi atpūtušies ar labu noskaņojumu un pilni spēka.
Vakara Bodyline sastāvā papildus vēl ir divi ingredienti – Brazīlijas auga Sha de bugre ekstrakts, kas īpaši efektīvi iedarbojas uz celulīta likvidēšanu, palīdz sirds darbībai, un zaļās tējas tianīns, kas rada labu noskaņojumu, palīdz nomierināties un tam ir augstas antioksidanta īpašības.
Jūs varat izmantot tikai vienu no šiem Bodyline veidiem atkarībā no laika, kurā Jums to ir ērti lietot – no rīta vai vakarā, lai gan labāk ir lietot abus kopā.
Ļoti svarīgi kopā ar Bodyline ir lietot daudz ūdens, jo ūdens aktivizē Bodyline sastāvdaļas. Katrai kapsulai ieteicams uzdzert 250-300 ml ūdens (glāzi), vai vēl labāk puslitru. Vēl vēlams lietot ūdeni dienas laikā, lai uzturētu Bodyline darbības aktivitāti, izvadītu toksīnus un attīrītu organismu. Jo vairāk Jūs dzersiet ūdeni, jo vairāk un ātrāk zaudēsiet svaru lietojot Bodyline. Lieki piebilst, ka pat lietojot zāles, ļoti bieži Jums tiek ieteikts dzert ūdeni.
Optimālais šķidruma daudzums organismam parasti tiek rēķināts kā 25-30 ml šķidruma uz 1 kg ķermeņa svara.
Bodyline nevar efektīvi darboties, ja Jūs neuzņemsiet pietiekami šķidruma. Pie tam, Bodyline ir neliels vēdera izeju veicinošs efekts, kas var palielināt organisma atūdeņošanos, tāpēc nepieciešams ūdeni lietot vairāk.
Par ūdens nepietiekamību var liecināt vājums, sausums mutē, galvassāpes, slikta dūša, krampji un citas izjūtas. Var pat parādīties izsalkums (!), ko bieži vien sajauc ar patieso iemeslu - slāpēm.
No cilvēkiem, kas lieto Bodyline kopā ar ūdeni visas dienas laikā, tiek saņemtas ļoti lieliskas atsauksmes par produkta darbības efektivitāti.
Bodyline neizraisa atkarību vai pieradumu.
Tā nav diēta, bet tas ir produkts kurš pastiprinās JEBKURAS diētas efektu.
Bieži vien cilvēki nespēj izturēt diētas, jo tās prasa ievērot speciālus produktus, to lietošanas laikus, pārtikas speciālu sagatavošanu, tās daudzuma uzskaiti utt. Bez tam, tās rada stresu, kad sevi jāierobežo atsakoties no ēdiena, ko mums gribas vai pie kura esam pieraduši. Un, jūtamies vainīgi, ka neesam varējuši diētu ievērot, – rodas psiholoģisks diskomforts, kas bieži vien rada vairāk ļaunuma, nekā labums, ko rezultātā esam guvuši no diētas.
Bodyline ir ideāls līdzeklis, ko lietojot kopā ar Jūsu diētu Jūs neizjūtat stresu, bet tikai pastiprināt tās rezultātu.
Jūs varat sākt atgūt savu normālo svaru un figūru. Bodyline ir tik efektīvs un darbojas tik ātri, ka mēs esam pārliecināti – Jūs vairāk ietaupīsiet uz uzkodām un našķiem, nekā iztērēsiet par produktu!
Bodyline iepakojumā ir 60 kapsulas.
Jālieto 1-2 kapsulas dienā 20-30 minūtes pirms ēšanas.
 
Šobrīd ir nebijusi akcija - iespēja iegādāties notievēšanas komplektu (BODYLINE un KRILA EĻĻU) vēl izdevīgāk!
Kā pasūtīt BODYLINE internetā un vairāk par akcijas piedāvājumu varat uzzināt sadaļā:
 
 
Ja Jums ir radušies jautājumi vai vēlaties uzzināt vairāk -
rakstiet vai zvaniet sadaļā
 
   

Created by I.am.human.lv.